Zahraniční SEO » O nás

O nás

Náš příběh

Jsme machři na mezinárodní digitální marketing.

Chceme poukázat na to, že kulturní rozdíly jsou v mezinárodním byznysu stěžejní. Proto jsme tu, abychom co nejlépe připravili vaši firmu pro vaše zákazníky za hranicemi.

Naší největší devizou je tah na bránu – co slíbíme, vždy dodáme. Jsme zaměřeni na výsledky. Vytváříme obsah v cizích jazycích, komunikujeme značky našich klientů v různých kulturách a vytváříme nástroje k rozpoznání důvěryhodného a autentického obsahu.

Naše začátky

GFluence byla založena v roce 2016 Martinem Kůrou. Martin je hodně kosmopolitní člověk – navíc polovina jeho rodiny žije v Americe. Martin má jazykový background; řídil rozsáhlé překladové a lokalizační projekty pro společnosti jako L’Oreal, AVG a ESET, které čítají miliony slov a zahrnují desítky evropských a asijských jazyků. Od roku 2013 se Martin zaměřuje na mezinárodní SEO. V červnu 2016 Martin přišel s nápadem sloučit své mezinárodní zkušenosti s jeho entuziasmem pro marketing a založil společnost GFluence, která pomáhá firmám s expanzí do zahraničí online cestou. Název GFluence je zkratka pro Global Influence.

Kde jsme dnes

Jsme tým markeťáků, lingvistů, komunitních specialistů a webových vývojářů, kteří usilují o stejný cíl, pomoci firmám tvořit globální brand. Petr je schopen zvládnout vysoce komplexní a jazykově různorodé mezinárodní digitálně-marketingové projekty, přičemž Martin funguje jako garant kvality a team leader. Začátkem roku 2018 jsme si vyvinuli vlastní platformu Neil. Neil nám pomáhá při opakovaných činnostech typu zakládání projektů a onboarding klientů. Díky tomu jsme schopní naplánovat i velmi komplexní projekt během pár minut.

Kam míříme

Když náš tým doplnil Tom, jsme začali budovat svoje nástroje. Vytváříme vlastní algoritmy pro analýzu obsahu, ranking důvěryhodnosti webů, vytváříme skripty pro strojový překlad s podporou klíčových slov. Kromě marketingových nástrojů také vyvíjíme nástroj pro detekci dezinformací a hoaxů.

Zajímá vás, jak si spolu sedneme?

Ozvěte se!