o nás

Náš příběh

Jsme machři na mezinárodní digitální marketing.

Chceme poukázat na to, že kulturní rozdíly jsou v mezinárodním byznysu stěžejní. Proto jsme tu, abychom co nejlépe připravili vaši firmu pro vaše zákazníky za hranicemi.

Naše začátky

GFluence byla založena v roce 2016 Martinem Kůrou. Martin je hodně kosmopolitní člověk – navíc polovina jeho rodiny žije v Americe. Martin má jazykový background; řídil rozsáhlé překladové a lokalizační projekty pro společnosti jako L’Oreal, AVG a ESET, které čítají miliony slov a zahrnují desítky evropských a asijských jazyků. Od roku 2013 se Martin zaměřuje na mezinárodní SEO. V červnu 2016 Martin přišel s nápadem sloučit své mezinárodní zkušenosti s jeho entuziasmem pro marketing a založil společnost GFluence, která pomáhá firmám s expanzí do zahraničí online cestou. Název GFluence je zkratka pro Global Influence.

Kdo jsme dnes

Jsme tým markeťáků, lingvistů, komunitních specialistů a webových vývojářů, kteří usilují o stejný cíl, pomoci firmám tvořit globální brand. Naší největší devizou je tah na bránu – co slíbíme, vždy dodáme. Jsme zaměřeni na výsledky. Vytváříme obsah v cizích jazycích, komunikujeme značky našich klientů v různých kulturách a vytváříme nástroje k rozpoznání důvěryhodného a autentického obsahu.

Pracujte s lidmi, kterým důvěřujete. Co od nás očekávat?

Silný tým

Jelikož jsme malý tým, na každém projektu pracujeme dohromady. Tímto zajistíme, že každý výstup byl zkontrolován několika páry očí.

Mezinárodní zkušenosti

Nikdo nezná zemi a její jazyk lépe než ten, kdo se tam narodil. Spolupracujeme s  experty z celého světa, abychom zajistili, že naši klienti získají ten nejlepší výsledek.

Tah na bránu

Spolupracujeme s Vámi na formulování konkrétních cílů a poté na jejich splnění. Nebudeme spokojení, dokud těchto cílů nedosáhneme.

Praktický přístup k datům

Přicházíte k nám, abychom Vám pomohli s podnikáním, ne abychom Vás utopili v datech. Dáváme číslům smysl, aby pro Vás byla co nejsrozumitelnější a abyste z nich mohli vytěžit maximum.

Přehlednost a transparentnost

Naši specialisté spolupracují přímo s klienty, což zajišťuje jednoduchost a přehlednost výstupů. Věříme, že si zasloužíte vědět, jak fungujeme a jakým způsobem pro Vás pracujeme.

Kam míříme

Když náš tým doplnil Tom, začali jsme budovat svoje nástroje. Vyvinuli jsme Boom’n’Rank, který také využíváme pro klienty. Pokud tvoříte obsah, chcete z něj vytěžit maximum a udělat ze svého webu továrnu na leady, měli byste ho vyzkoušet!

V čem jsme nejlepší

Máte přeložený web, ale stále nemáte výsledky?

Umíme zacílit na mezinárodní trhy tak, že za stejnou investici dostanete lepší výsledky. Na mezinárodní prostředí se specializujeme.

Máte specifický B2B produkt a nemůžete využít placenou reklamu?

Najdeme B2B témata, pomocí kterých přivedeme na váš web leady, ze kterých se stanou skuteční klienti.

Využijte váš obsah pro zvýšení prodejů, ne jen návštěvnosti.

Najdeme témata, která vaše cílovka hledá a pomůžeme vytvořit obsah, který je vysoce hodnocen vyhledávači i uživateli.

kontaktujte nás

Zajímá vás, jak si spolu sedneme?