NAŠE SLUŽBY

Digitální Marketing

Zvyšte skokově efektivitu obsahu

Nemáte dostatek nápadů na obsah a dosah Vašeho webu není tak velký, jak byste si přáli? Většina obsahu na internetu vůbec nespatří světlo světa. A tak jsme se rozhodli s tím něco udělat!

Geografické cílení

Vidí uživatelé správnou verzi Vašeho webu? U webů, které existují ve více jazykových mutacích, může dojít k tomu, že budou soutěžit sami mezi sebou nebo zobrazovat nesprávné informace pro příslušný trh.

Manuál pro copywritera

Jak využít klíčová slova? Naučte se používat analýzu klíčových slov pomocí užitečného průvodce s instrukcemi krok za krokem. Je praktický a vytvořený na míru Vašemu webu.

Nastavení analytiky

Máte správně nastavené analytické nástroje? Nastavení analytických nástrojů je obtížné a je často provedené nesprávně, což vede k chybným nebo dokonce chybějícím datům.

Link Building

Drive organic traffic with backlinks from outside sources which create more juice and therefore more power for your site as well as bring real potential customers to your site

U

Flexibilní supervize

Každý měsíc Vám poskytneme agilní přístup k flexibilnímu SEO a obsahovému marketingu, který je šitý na míru Vašemu webu i Vaší společnosti.

Struktura webu a myšlenková mapa

Jak uspořádat Váš web, aby byl přehledný nejen pro uživatele, ale i pro vyhledávač?Získejte detailně vypracované uspořádání webové stránky založené na výzkumu klíčových slov včetně myšlenkové mapy.

Kulturně-důvěryhodnostní analýza

Považují uživatelé ze všech koutů světa Váš web za důvěryhodný? Každý národ je jedinečný a s ním i jeho vnímání důvěryhodnosti. Neztrácíte klienty jen proto, že nemáte web správně optimalizovaný?

Hloubková analýza klíčových slov

Využíváte všech klíčových slov a celého obchodního potenciálu webu? Ve spolupráci s rodilými mluvčími provedeme důkladný a hloubkový brainstorming klíčových témat týkajících se produktů a služeb, které nabízíte.

Technický SEO audit

Využíváte pro Váš web aktuální SEO taktiky? Zjistěte, zda je váš web SEO friendly.

Zapůjčení našeho copywritera

Získejte pohled zvenčí na práci s nejnovějšími SEO postupy. Využijte služby našeho rodilého mluvčího, pro vytvoření přirozeného, plynulého a kulturně přívětivého obsahu.

Technický dohled

Při všech změnách na webu se můžete spolehnout na našeho SEO specialistu, který je Vám vždy po ruce při identifikování a řešení technických on-page problémů a zajistí, aby Váš web fungoval hladce.

kontaktujte nás

Chcete, aby se váš web objevoval v zahraničních vyhledávačích?

Obraťte se na profesionály na zahraniční online marketing!