bLog

Chcete se dozvědět víc o marketingu? 

PROČ MI NEJDE SEO NA ZAHRANIČNÍM TRHU?

Někteří SEO konzultanti můžou zkušet zahraniční trh horem dolem, ale nikdy se nesetkají s úspěchem. Konverze jsou slabé, konkurence silná a web ne a ne protlačit směrem nahoru. Jak je možné, že když v ČR tak excelujeme, v zahraničí je to taková slabota? Vždyť...

BAIDU CHECKLIST: BUĎTE VIDĚT V NEJVĚTŠÍM ČÍNSKÉM VYHLEDÁVAČI

Pokud cílíte na čínské uživatele, neměli byste přehlédnout vyhledávač Baidu, který je nejpoužívanějším vyhledávačem v Číně. Počet měsíčních aktivních uživatelů na mobilu za rok 2015 dosahuje 657 milion MAU v prosinci 2015 (zdroj: prnewswire.com). Počet uživatelů přesáhl 600 tisíc aktivních online marketérů. Na co se zaměřit při optimalizaci webu pro vyhledávač Baidu?

ŠEST NEJČASTĚJŠÍCH CHYB JAZYKOVÝCH MUTACÍ WEBŮ

ŠEST NEJČASTĚJŠÍCH CHYB JAZYKOVÝCH MUTACÍ WEBŮ

Jazyková mutace, která je viditelná v jiné zemi, než sami chcete. Nebo hůř, zcela neviditelná. Jazyková mutace, ze které drtivá většina uživatelů ihned odchází a o nějakém obchodním úspěchu se nedá hovořit ani vzdáleně. Takové jsou nejčastější následky chyb jazykových mutací. O jaké chyby se jedná?

CO NÁS MAMINKA NAUČILA O STRATEGII ONLINE MARKETINGU

CO NÁS MAMINKA NAUČILA O STRATEGII ONLINE MARKETINGU

Strategie, marketingový plán, marketingový koncept – říkejme tomu, jak chcete. Na konferencích stále častěji skloňované slovo, které však způsobuje nejednomu markeťákovi děsivé sny. Častěji ale vyvolává nepochopení.

CENZURA INTERNETU VE SVĚTĚ

CENZURA INTERNETU VE SVĚTĚ

Jak je která země „svobodná“, poznáte podle toho, jak cenzuruje internet. Internetová cenzura je aktuální a vážnější problém, než si myslíme. Vzhledem k tomu, že se sociální média stávají silným nástrojem pro podporu hlasů politické nespokojenosti, internetová cenzura leckde zesiluje.

kontaktujte nás

Chcete proniknout na zahraniční online trh?